بستن
درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما برای کمک به شما آماده هستند.

طراحی وب سایت پزشکی/ چرا طراحی سایت پزشکی؟

فهرست مقاله

  روزانه مراجعان زیادی به کلینیک پزشکان، سالن های زیبایی، دفاتر وکالت و کنسرت ها به رزرو نوبت و مشاوره پیش از مراجعه نیاز دارند. مراجعان معمولا تمایلی به رزرو نوبت به صورت حضوری ندارند و همچنین از رزرو نوبتی که توسط منشی صورت میگیرد رضایت ندارند.

  بنابراین بهتر است که از روشی استفاده کرد که مراجعان بتوانند به صورت آنلاین و غیر حضوری نوبت خود را در زمان و روز مشخصی رزرو کنند. در روش نوبت دهی آنلاین دیگر مانند روش سنتی محدودیت زمانی ندارد و شما میتوانید در هر ساعت شبانه روز نوبت خود را رزرو کنید.

  در طراحی وب سایت پزشکی معمولا این امکان برای کاربر در وب سایت وجود دارد که به صورت آنلاین و در زمان دلخواه نوبت خود را رزرو کنند. تیم طراحی سایت وبلینو سعی دارد در این مقاله شما را با نحوه طراحی سایت پزشکی آشنا کند.

  طراحی سایت پزشکی

  چرا یک پزشک به وب سایت نیاز دارد؟

  کاربران امروزه تمام نیاز های خود را در فضای وب و اینترنت جستجو میکنند. بنابراین این امکان برای پزشکان نیز وجود دارد که با طراحی وب سایت پزشکی مختص خود و بهینه سازی و کسب رتبه و جایگاه مناسب در موتور جستجوی گوگل در دسترس بیماران قرار بگیرند.

  در وب سایت پزشکی با به کار گیری امکاناتی مانند سیستم رزرو وقت به صورت انلاین و غیر حضوری به مراتب تعداد مراجعان پزشکان نسبت به قبل افزایش خواهد یافت. همچنین پزشکان میتوانند با قرار دادن رزومه و مقالات خود سر شناس شوند.

  همواره می بایست به این نکته توجه کرد که طراحی وب سایت پزشکی به گونه ای باشد که کاربرانی که آشنایی زیادی به کامپیوتر ندارند نیز بتوانند از امکاناتی مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت که در وب سایت قرار داده شده است استفاده کنند.

  وب سایت پزشکی مورد نظر باید در زمینه سئو نیز قوی باشد تا بتواند مخاطبین و کاربران بیشتری را جذب کند زیرا 80 درصد بازدید کنندگان وب سایت ها از طریق موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل وارد وب سایت ها می شوند.

  طراحی وب سایت پزشکی

  بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا نیز به طور قابل توجهی برای این زمینه موثر خواهد بود و می تواند باعث افزایش بازدید وب سایت و جذب مخاطب جدید شود همچنین به وسیله وب سایت می توانید با بیماران و مراجعان توصیه های پزشکی به صورت مداوم در ارتباط باشید و به تعداد زیادی از آنها در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید.

  امروزه مراجعان زیادی به بیمارستان و کلینیک ها برای گرفتن نوبت مراجعه میکنند. روزانه جستجوی مردم در حوزه پزشکی و سلامت رو به افزایش است. بنابراین با طراح وب سایت پزشکی میتوان تمامی نوبت دهی ها و مشاوره ها را به صورت انلاین انجام داد.

  کاربران میتوانند با جستجو در موتور های جستجوی مختلف از جمله گوگل پزشک متخصص مورد نیاز خود را بیابند و نوبت خود را رزرو کنند. بنابراین باید با طراحی منحصر به فرد یک وب سایت پزشکی به خوبی خود را نشان دهید و کاربران زیادی را به سمت وب سایت خود جذب کنید.

  با روش طراحی وب سایت پزشکی آمار مراجعان نیز افزایش میابد زیرا در روش نوبت دهی حضوری امکان دارد یک منشی توانایی پاسخگویی به تمامی مراجعان را نداشته باشد. طراحی وب سایت پزشکی در این روزها مورد استقبال بسیاری از پزشکان و کلینیک ها و بیمارستان ها قرار گرفته است.

  این امکان برای کاربران وجود دارد که به صورت غیر حضوری از امکاناتی همچون نوبت دهی، مشاوره دارویی و یا ویزیت آنلاین پزشک استفاده کنند. راه اندازی و طراحی وب سایت پزشکی که در آن تمام اصول سئو سایت پزشکی رعایت شده باشد و بتواند از یک طرف به تبلیغات پزشکی کمک کند و از سوی دیگر چالش های بیماران و پزشکان را برطرف سازد، بسیار مهم و حساس می باشد.

  چرا طراحی وب سایت پزشکی؟

  چرا طراحی وب سایت پزشکی

  بیماران و مراجعان در مقایسه با سایر مردم در جامعه توانایی پایین تری نسبت به تحمل ترافیک و رزرو نوبت به صورت حضوری را دارند. بنابراین می توان امکانات زیر را در طراحی وب سایت پزشکی قرار داد :

  • قرار دادن سیستم نوبت دهی آنلاین در طراحی وب سایت پزشکی
  • امکان تشکیل پرونده برای بیمار در وب سایت
  • چک کردن آزمایشات بیماران به صورت آنلاین توسط پزشکان
  • قرار دادن ساعات کاری و روز های تعطیل کلینیک در وب سایت
  • قرار دادن لوکیشن مطب و کلینیک پزشک مورد نظر با استفاده از نقشه گوگل در وب سایت
  • امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت
  • ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران بدین صورت که بیمار می تواند با چت کردن یا به اشتراک گذاشتن صدا به منظور رفع ابهامات خود کمک کند و این کارعلاوه بر بحث اعتماد بیماران باعث می شود بیمارانی که راضی هستند اعتماد سایر بیماران را نیز جلب کنند.

  با توجه به موارد ذکر شده در بالا پزشکانی که دارای وب سایت پزشکی هستند مراجعان و بیماران بیشتری نسبت به سایر پزشکان دارند.

  طراحی سایت نوبت دهی

  در طراحی سایت نوبت دهی انلاین این امکان برای بیماران وجود دارد تا به صورت غیر حضوری و بدون مراجعه حضوری به مطب وقت خود را در روز و ساعت مورد نظر ثبت و رزرو کنند. میتوانید به طراحان وب سایت بگویید تا امکان نوبت دهی انلاین را در طراحی وب سایت پزشکی مورد نظر شما قرار دهند.

  همچنین هنگام طراحی وب سایت پزشکی میتوانید امکان پرداخت انلاین ویزیت را با درگاه های پرداخت واسط یا مستقیم قرار دهید. با این روش میتوانید بیماران خود را به صورت انلاین هم ویزیت کنید. همچنین میتوانید امکانی ایجاد کنید که پس از رزرو نوبت برای بیمار از طریق پیامک و ایمیل به ان ها تایید نوبت، آدرس و اطلاعات تماس ارسال شود.

  همچنین میتوانید با توجه به اینکه استفاده از دستگاه های هوشمند و موبایل با طراحی اپلیکیشن هم سیستم نوبت دهی آنلاین ایجاد کنید.

  امکانات طراحی وب سایت پزشکی

  طراحی وب سایت پزشکی

  مراکز و کلینیک های درمانی باید آدرس، شماره تماس، روزها و ساعات خدمات رسانی، لیست پزشکان و تخصص ها را در طراحی سایت پزشکی لحاظ کنند و در اختیار بیماران قرار دهند.

  از مهمترین و برترین امکانات وب سایت پزشکی امکان تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و… میباشد. این مزایا و امکانات در طراحی سایت پزشکی موجب اسودگی و راحتی بیماران و مراجعان و همچنین کارکنان مراکز درمانی میشود.

  طراحی وب سایت پزشکی برای پزشکانی که تازه وارد عرصه پزشکی شده اند علاوه بر معرفی تخصص، رزومه و نیز ارائه مقالات علمی و مطالعات جدید پزشکی امکان قرار دادن سرویس های مختلف در طراحی وب سایت پزشکی نتایج مفید و سودمندی را نصیب بیماران خواهد کرد.

  وب سایت پزشکی حتما میبایست اطلاعات و داده های پزشکان مربوطه را شامل باشد. اطلاعاتی مانند رزومه، دانشگاه محل تحصیل، نوع تخصص یا فوق تخصص دکتر مربوطه، آدرس و شماره تلفن مطب یا مرکز درمانی، روز و ساعت خدمت رسانی پزشک یا پزشک مربوطه و حتی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی باید امکان نوبت دهی آنلاین وجود داشته باشد.

  معملا پس از راه اندازی و طراحی وب سایت پزشکی تعداد مراجعان نسبت به قبل بسیار افزایش خواهد یافت. برخی از ویژگی ها و امکانات طراحی وب سایت پزشکی را در زیر برایتان قرار دادیم:

  • قرار دادن اطلاعات تماس و آدرس در وب سایت پزشکی
  • مشاوره و ویزیت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز
  • امکان نوبت دهی آنلاین
  • جذب و افزایش تعداد مراجعان
  • امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت
  • ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر
  • معرفی تخصصی پزشکان
  • امکان ارسال پیام آنلاین به بیماران

  مزیت های طراحی وب سایت برای پزشکان

  طراحی وب سایت پزشکی

  برای جذب مراجعان و کاربران میتوانید با طراحی وب سایت پزشکی نمونه کار های خود را در وب سایت پزشکی قرار دهید. به ویژه اگر پزشک زیبایی باشید میتوانید برای جلب اعتماد مراجعان و قرار دادن نمونه ها بیشتر شناخته شوید.

  یکی از امکانات وب سایت پزشکی این است که کاربران میتوانند به صورت آنلاین نظرات و سوالات خود را بپرسند. پزشکان هم برای جلب اعتمادات کاربران میتوانند پاسخ های کاربران را بدهند. بخش نظرات مختص مراجعانی است که قبلا خدمات شما را استفاده کردند و حالا به صورت آنلاین می‌توانند با دادن نظرات خوب، تبلیغ کار شما را انجام دهند. به این ترتیب علاوه بر ارزش گذاری به مشتریان قبلی خود، می‌توانید بیماران جدیدی را نیز با تخصص خود آشنا کنید و جذب کنید.

  با طراحی وب سایت پزشکی میتوانید با توجه به شرایط فعلی کرونا که در جامعه موجود است تمامی ویزیت های خود را به صورت آنلاین انجام دهید. با این روش دیگر محدودیت مکانی و زمانی وجود دارد و بیماران در هر جای دنیا میتوانند با پزشک خود در ارتباط باشند.

  تولید محتوای وب سایت پزشکی

  در طراحی وب سایت پزشکی باید یک پزشک رزومه کامل و جامع خود را برای اینکه بیماران و مراجعان بیشتر با ان آشنا شوند در وب سایت قرار دهد. یکی از موارد مهم در طراحی وب سایت پزشکی این است که چه مطالبی در قالب محتوای بازاریابی بر روی وب سایت پزشکان قرار بگیرد.

  قرار دادن رزومه کامل در وب سایت برای اشنایی بیشتر مراجعان معرف تجارب و دستاوردهای پزشک مورد نظر است. همچنین پزشکان میتوانند تمامی مقاله های پزشکی که منتشر کرده اند را در وب سایت پزشکی خود قرار دهند. این روش در طراحی سایت پزشکی باعث میشود اعتبار پزشک یا جراح بالاتر برود.

  یکی دیگر قسمت های مهم در طراحی وب سایت پزشکی بخش سولات متداول میباشد. در این بخش برای بیماران و مراجعان این امکان وجود دارد که سوالات خود را از پزشک مورد نظر خود بپرسند و پزشک نیز برای جلب اعتماد بیماران بهتر است به این سوالات پاسخ دهند.

  این امکان برای پزشکان در طراحی وب سایت پزشکی وجود دارد که درباره کلینیک و مطب خود و همچنین تجهیزات و روش هایی که برای درمان بیماران استفاده میکنند نیز مطالبی قرار دهند.

  ظاهر و طراحی وب سایت پزشکی

  طراحی سایت پزشکی

  در طراحی وب سایت پزشکی حتما باید به این نکته توجه کرد که کار کردن با آن بسیار اسوده و راحت باشد. رنگ بندی و راحتی کار برای کاربران و مراجعان بسیار مهم است. بنابراین باید حتما توجه کرد که این سایت برای چه افرادی در حال طراحی است و چه بیمارانی می خواهند از سایت بازدید نمایند.

  در واقع به صورت کلی وب سایت پزشکی باید طراحی و ظاهر ارام و طراحی ساده ای داشته باشد و دسته بندی ها و فهرست ها بسیار ساده باشد.

  برای طراحی وب سایت پزشکی منحصر به فرد کیلیک کنید.

  هزینه طراحی وب سایت پزشکی

  معمولا هزینه طراحی سایت پزشکی بستگی به امکانات ان دارد. در زیر برخی از مواردی که با توجه به ان ها هزینه طراحی وب سایت پزشکی محاسبه میشود را قرار دادیم :

  • طراحی وب سایت پزشکی چگونه باشد (رنگ بندی و لایه بندی سایت)
  • خدماتی که در وب سایت عرضه می شود تا چه میزان باشد.
  • وب سایت دارای پنل کاربری باشد یا خیر
  • گستردگی وب سایت تا چه میزان باشد. (صفحه اخبار، مقالات، گزاش ها و غیره)

  برای اطلاع دقیق از هزینه های طراحی وب سایت پزشکی اینجا کیلیک کنید و همچنین برای تهیه هاست متناسب با وب سایت مورد نظرتان میتوانید از وب سایت هاستلینو استفاده کنید.

  چرا تیم طراحی وب سایت وبلینو؟

  تیم طراحی وب سایت وبلینو برای شما یک وب سایت با طراحی منحصر به فرد با تمام امکانات مورد نظر شما طراحی میکند. برخی از خدمات وبلینو برای طراحی وب سایت پزشکی مورد نظر شما را در زیر برایتان قرار دادیم :

  • طراحی وب سایت با پشتیبانی 24 ساعته
  • بهینه سازی وب سایت مورد نظر شما برای قرار گیری در صفحه اول موتور های جست و جوی مختلف از جمله موتور جست و جوی گوگل و گرفتن بهترین نتیجه و جایگاه
  • مارکتینگ و مدیریت وب سایت شما و ضمانت به دست آمدن یک نتیجه فوق العاده

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هفت + 13 =