بستن
درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما برای کمک به شما آماده هستند.

4 پلاگین آموزش آنلاین وردپرس برای مدارس و آموزشگاه ها

فهرست مقاله

  آموزش آنلاین وردپرس

  اگر بدنبال یافتن یک پلاگین آموزش آنلاین وردپرس برای سایت خود هستید. امروز تیم طراحی سایت وبلینو به بررسی این نوع پلاگین های آموزش می پردازد. با استفاده از پلاگین آموزش آنلاین وردپرس شما می توانید به راحتی سایت خودرا تبدیل به یک مدرسه آنلاین کنید.

  این کار بدون نیاز به نوشتن حتی یک خط کد صورت می گیرد.این افزونه ها به شما اجازه ساخت مدیریت و فروش دوره های آنلاین آموزشی را می دهد.و همه ی اینها مستقیم از پنل وردپرس صورت می گیرد.

  در این مقاله به مقایسه این پلاگین ها پرداخته ایم تا بهترین پلاگین آموزش آنلاین وردپرس را مشخص کنیم.ولی پیش از آن بررسی می کنیم که پلاگین آموزش آنلاین چیست؟ و تفاوت آن با پلاگین های پنل اختصاصی کدام است؟

  پلاگین آموزش آنلاین وردپرس چیست؟

  این پلاگین ها که به آنها پلاگین مدیریت سیستم نرم افزاری است که به شما امکان ساخت ، مدیریت و ارائه دوره های آموزشی را می دهد که در واقع همان دروس آنلاین هستند.

  یک پلاگین آموزش آنلاین وردپرس به شما اجازه کنترل پیگیری و گزارش و تحویل دروس آنلاینتان دقیقا از طریق پنل وردپرس را می دهد.

  این افزونه آموزشی هم برای ارائه دهنگان خدمات آموزشی مناسب است. هم برای شرکت کنندگان. و می توان گفت دو سر برد می باشد.می توانید وارد سایتتان شوید و محتوای آموزشی خود را تغییر دهید. کاربر ها هم وارد سایت می شوند و می توانند در کلاس های شما شرکت کنند.

  تفاوت پلاگین آموزش آنلاین با پلاگین عضویت در سایت

  اگر بدنبال ارائه کلاس های آنلاین برروی سایت وردپرس خود هستید حتما نیاز به پلاگین های آموزشی خواهید داشت. حال سوالی که پیش می آید این است که پرا باید از پلاگین های آموزشی بجای پلاگین های عضویت و خرید در سایت استفاده کرد/

  این افزونه ها وظایفی بیش از یک افزونه عضویت در سایت انجام می دهند. با استفاده از این پلاگین های آموزشی شما می توانید یک تجربه آموزشی منحصر بفرد برای کاربر های خود ایجاد کنید.در برخی موارد می توان با ایجاد سرگرمی ضمن آموزش مخاطبان را جذب کرد.

  این افزونه ها امکانات خاصی دارند که کاربر را وا می دارد با دروس ارتباط برقرار کند و در سایت باقی بماند ولی یک سایت ساده که تنها آموزش می فروشد هرگز امکانات این افزونه را ندارد.

  ویژگی های اولیه این افزونه هاک

  • بازخورد مداوم از روند آموزشی
  • دارای سیستم نمره دهی
  • امکان ارائه مدرک قبولی و پایان دوره آموزشی
  • بسیاری ویژگی متنوع دیگر

  آموزش آنلاین وردپرس با لرن دش

  لرن دش بهترین پلاگین آموزش آنلاین وردپرس موجود است. این افزونه کار ساخت و فروش دوره های درسی ،برگزاری کوییز ،ارائه مدارک و دیگر امکانات را بسیار آسان می کند.همچنین از مدیا لرنینگ و دیگر امکانات برای جذاب تر شدن کار استفاده می کند.

  روش های فروش در لرن دش:

  • عضویت: بشکل سنتی با عضویت دسترسی به دوره هارا برای همه فراهم کنید.
  • امکان خرید تکی
  • فروش بسته ها و پلن های عضویت
  • فروش لایسنس دوره

  با لرن دش می توانید به دانشجویان اجازه بازکردن درس های جدید پس از گذراندن دوره های قبلی را بدهید. می توانید برای باز شدن درس های جدید شرط کسب نمره در دوره های آموزشی قبلی را بگذارید.

  همچنبن مب توانید  یک پروفایل مناسب برای کاربران به منظور دنبال کردن گزارش هایشان ایجاد کنید.

  این افزونه برای شرکت هایی که آموزش های آنلاین ارائه می دهند بسیار مناسب اند.

   

  آموزش آنلاین وردپرس با تیچبل

  این افزونه آموزشی به شما اجازه می دهد تا دوره های آموزشی آنلاین زیبایی بسازید. می توانید دوره های آموزشی خود را با سایت فعلیتان تجمیع کنید و یا برروی یک زیر دامنه آنرا فعال نمایید.این افزونه دارای امکاناتی مانند کوییز و مباحثه می باشد که محیط آموزشی را بسیار جذاب می نماید.

  این افزونه برای کسانی که دوره های آموزشی خصوصی و یا دوره های آنلاین بر گزار می کنند بسیار مناسب است.

  آموزش آنلاین وردپرس با لیفتر LMS

  این افزونه نیز یک افزونه آموزش آنلاین بسیار ساده است که با آن می توانید دوره های آموزشی آنلاین بفروشید.امکانات این افزونه با استفاده از توسعه دهنده های داخلی بسیار ارتقاء می یابد.

  این افزونه نیز امکانات پلاگین های قبلی مانند امتحان مدیا لرنینگ و تدریس خصوصی را دارا می باشد.

  امکانات سایت به روش های زیر قابل فروش است

  • عضویت 
  • فروش مجموعه درس
  • فروش تک درس

  این افزونه برای فروش مبتنی بر عضویت بسیار مناسب است.

  لرن پرس

  آخرین پلاگین آموزش آنلاین وردپرس لرن پرس است. این افزونه رایگان است و همهی امکانات مهم مورد نیاز را می توان در نسخه رایگان آن یافت. برخلاق سایر پلاگین های موجود در لیست این افزونه آموزش را بصورت گام به گام انجام میدهد.

  دارای فضای کاربری بسیار زیباست همچنین به راحتی می توانید درس ایجاد کنید و دروس را برون بری و درون ریزی کنی.همچنین دارای توسعه دهنده هایی می باشد  که عملکردش را تا حد خوبی ارتقاء می دهند.

  امکانات افزونه:

  • لیست دلخواه
  • نظرات کاربران 
  • تعریف پیش نیاز برای باز شدن درس جدید

   

  معرفی افزونه های آموزش آنلاین به پایان رسید در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر چه بصورت عمومی و چه بصورت تخصصی می توانید به مجله آموزشی وبلینو مراجعه کنید.

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1 × 5 =