بستن
درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما برای کمک به شما آماده هستند.

5 نکته مهم در طراحی سایت صرافی

فهرست مقاله

  5 نکته مهم در طراحی سایت صرافی

   

  یکی از کسب و کار هایی که مخاطبان زیادی را بصورت آنلاین جذب می کند صرافی است. طراحی سایت صرافی به صاحبان این نوع کسب وکار اجازه میدهد تا اطلاعات روز پیرامون قیمت طلا ،ارز های مختلف و انواع اقلام این صنف را دنبال کنند

  معمولا مخاطبان این سایت های صرافی در طول روز زمان مراجعه حضوری را ندارند و این نوع کسب و کار ها به دلیل حساسیت کار تا دیر وقت در دسترس نیستند در نتیجه طراحی سایت صرافی مناسب و حرفه ای باعث سهولت کار مشتریان و در عین حال رشد کار شما می شود.

  در این مقاله تیم طراحی سایت وبلینو به بررسی طراحی سایت های صرافی و موارد مهم در آنها می پردازد.

  اساسا قیمت ارز در همه ی سایت های صرافی یکسان است و همه ی آنها اطلاعات یکسانی را ارائه می دهند در نتیجه رقابت در این نوع کسب و کار به اعتبار ،امنیت ،نحوه ی ارائه اطلاعات و همچنین بهتر دیده شدن است.

  به همین دلیل طراحی سایت صرافی بسیار مهم است. شما باید سایت  داشته باشید که در عین حال که مخاطب را از نظر اعتبار و ایمنی آسوده خاطر می کند

  ساختاری منحصر به فرد داشته باشد تا مخاطب هرگونه اطلاعاتی می خواهد را در اختیار داشته باشد.

  برای مثال اطلاعات مهم مانند قیمت طلا و ارز های مهم در دسترس باشد. اگر نیاز به مشاهده نمودار است مخاطب بتواند به راحتی نمودار قیمت را رصد کند.

  استفاده از ظرفیت های شبکه های اجتماعی و اتصال سایت به تلگرام بصورت اتوماتیک از دیگر اقداماتی است که می تواند موثر واقع شود.

  طراحی سایت صرافی

  طراحی سایت صرافی :اتصال به تلگرام

  بطور کلی سایت های صرافی روزانه بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می کنند. در طراحی سایت صرافی علاوه بر نمایش اطلاعات مهم سایت اطلاع رسانی حرف اول را میزند.

  مخاطبان باید به خوبی از اطلاعات ارز های خارجی آگاه شوند. به این منظور یکی از بهترین گزینه ها کانال تلگرامی اتومات است.

  روند کار به این صورت است که هر بار شما در سایت نرخ هارا بروز می کنید اطلاعات بصورت خودکار در تلگرام ارسال می شوند.

  همچنین مطالب جدید و آموزشی یا اخبار مرتبط بصورت خودکار در کانال تلگرامی ارسال می شوند. این کار گامی بزرگ در اطلاع رسانی می باشد.

  انجام اینکار برای اینستاگرام نیز ممکن است هرچند با توجه به مخاطبین این حوزه بعید است به اندازه تلگرام کار آمد باشد.

  طراحی سایت صرافی :ایجاد حس امنیت

  در طراحی سایت صرافی توجه به امنیت خاطر مشتری بسیار مهم است. کاربر با ورود به سایت باید احساس کند می تواند به شما اعتماد کند این جمله ممکن است بسیار مبهم باشد پس بیشتر توضیح می دهیم.

  تصور کنید وارد سایتی می شوید که فاقد هرگونه نماد امنیتی است بطور مثال به محض ورود اروری از مرور گر دریافت کنید که ممکن است این سایت ایمن نباشد

  و یا علامت خطر در گوشه سمت بالای مرور گر ظاهر شود

  سایتی فاقد آدرس و یا نقشه داشته باشید

  و یا سایتی که نماد اطمینان یا شماره کسب و کار در آن نباشد و یا قابل مشاهده نباشد.

  هیچ تصویری از فروشنده موجود نباشد.

  بسیاری از این معیار ها خصوصا در زمینه خاصی مانند بحث های پولی و ارزی ممکن است مخاطب را نگران کند به همین دلیل باید در ذهن مخاطب اطمینان ایجاد کنید.

  با افزودن این المان ها شاید بخشی از این آسودگی خاطر ایجاد شود ولی با تکیه بر اصول طراحی می توان کاری کرد که این المان ها بخوبی به چشم بیایند.

  سرعت را فراموش نکنید

  سرعت بارگذاری سایت بسیار المان مهمی است مخاطبین سایت سریع را بر هرچیز ترجیح می دهند پس سایتی بهینه و سریع برای صرافی خود طراحی کنید

  با مخاطب در ارتباط باشید

  استفاده از محتوای اقتصادی و آموزشی مناسب بسیار مهم است. در طراحی سایت خود از آموزش های مرتبط در حوزه کاری عوامل تحلیل بازار و محتوالی مشابه و مناسب استفاده کنید.

  نسخه موبایل را فراموش نکنید

  برای داشتن مخاطب بیشتر پلتفرم های مختلف را پوشش دهید کسانی که در طول روز بطور اختصاصی تنها قیمت ارز را چک می کنند بسیار کمتر از افرادی هستند که به ارز نیاز دارند و قیمت ارز بخشی از کارشان است.

  در نتیجه باید در دسترس همه ی افراد باشید. طراحی وب اپلیکیشن برای نمایش مداوم قیمت ها و اطلاعات و همچنین داشتن اپلیکیشن موبایل می تواند شمارا از رقبا متمایز کند

  همچنین خود سایت باید دارای طراحی ریسپانسیو باشدکه هنگامی که با موبایل سایت را چک می کنند نمای مناسبی داشته باشد

  طراحی سایت صرافی با وبلینو

  اگر به دنبال طراحی سایت حرفه ای برای صرافی خود هستید همین حالا با وبلینو تماس بگیرید. ما در وبلینو آماده ارائه هرگونه خدمات طراحی سایت بصورت حرفه ای به شما هستیم.

  هنوز تصمیم نگرفتید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت و در یافت مشاوره در حوزه های مختلف می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

  بیشتر بخوانید

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × سه =