بستن
درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما برای کمک به شما آماده هستند.

6 تاثیر طراحی سایت خوب در رشد کسب و کار شما

فهرست مقاله

  طراحی سایت خوبامروزه کمتر کسی است که اهمیت داشتن یک طراحی سایت خوب را درک نکرده باشد. هر انسان با هوشی کسب و کار خودرا به فضای آنلاین منتقل کرده و از ظرفیت های بی پایان این فضا بهره می برد.

  اما سوالی که مطرح می شود این است که چرا طراحی سایت خوب تا این حد حائز اهمیت است و یک طراحی سایت خوب چه اثراتی می تواند بر رشد کسب و کار شما داشته باشد .

  در این مقاله تیم طراحی سایت وبلینو به بررسی اهمیت یک طراحی سایت خوب  وامتیازاتی که برای شما فراهم می کند کدام است.

  تحقیقات نشان می دهد که اکثر خریداران یا مصرف کنندگان،پیش از انجام خرید یک تحقیق عمیق پیرامون محصول یا خدماتی که قصد خرید آنرا دارند انجام می دهند.یک مطالعه بر پایه اصول فروش آنلاین نشان داده 88%از خریداران قبل از خرید آنلاین پیرامون اطلاعات محصول جستجو وتحقیق می کنند.

  این رفتار کاربر بر ارزش محتوایی تاثیر میگذارد و نیاز به محتوای غنی برای یک طراحی سایت خوب را که که کاملا حرفه ای انجام شده پر رنگ می سازد. کاربر ها زمان بیشتری را در سایتی که به زیبایی طراحی شده سپری می کنند تا در سایت هایی که تنها اصول اولیه دارند.

  در ادامه آنچه که یک طراحی سایت خوب برای شما به ارمغان می آورد را توضیح می دهیم:

  طراحی سایت خوب شناخت اولیه مناسبی از کار شما ایجاد می کند

  بازدید کنندگانی که پتانسیل تبدیل شدن به خریدار را دارند اولین اطلاعاتی که از کسب و کار شما می گیرند از طریق وب سایتتان است. تنها در عرض چند ثانیه یک ذهنیت اولیه از کار شما برای آنها ایجاد می شود .

  در نتیجه باید گام اول را محکم بردارید. تا ذهنیتی مثبت و ماندگار از شما در عرض این چند ثانیه برایشان ایجاد شود.و اینکار را با استفاده از طراحی سایت کارامد و مناسب می توان  انجام داد.

  سایتی با ظاهر زننده و قدیمی تصویر نامناسبی از برند و کسب و کار شما ایجاد می کند. و باعث می شود از سایت شما زده شده و به سراغ رقیبان بروند.ولی یک طراحی سایت دلچسب باعث ماندگار شدن مخاطبان در سایت می شود که در نهایت بازدیکنندگان را به خریدار تبدیل می کند.

  طراحی سایت خوب اعتماد را افزایش داده و برند شمارا ماندگار می کند

  همانطور که بالاتر اشاره شد طراحی سایت شما تایین می کند که مردم چگونه مجموع کسب و کار شما را قضاوت می کنند.

  استفاده از طراحی سایت خوب ،متناسب و حرفه ای با ایده گیری از جدید ترین طرح های موجود اعتماد کاربر را در اولین نگاه جذب می کند.در مقابل طراحی های قدیمی و ناشیانه باعث می شود کاربر در اعتبار کار شما دچار تردید شود.

  مسئله دیگر ماندگاری برند است که یک طراحی سایت خوب برای شما به همراه می آورد و ایجاد اعتماد می نماید.

  بسیاری از کاربران اعتبار برند را با ارزیابی رنگ ها،لوگو،طرح ها و ویژگی های بصری ارزیابی می کنند. پس مطمئن شوید ویژگی هایی که دوست دارید با آنها شناسایی شوید در سایتتان به چشم بخورند.

  توجه کنید که اصول طراحی،فونت،در تمامی سایت یکسان باشد.اگر برگه های سایتتان دارای طراحی های متفاوت باشند سایتتان جذابیتی نخواهد داشت.شخصیت سازی برند نیز یک ضرورت است چرا که مخاطبان به سختی می توانند ویژگی هایی که برند شمارا معرفی می کند شناسایی کنند.

  یک طراحی سایت خوب سئو سایت شمارا تغذیه می کند

  استفاده از ابزار متنوع و تکنیک های مختلف در طراحی سایت تاثیر بسزایی در ظرفیت سایت شما برای انتشار محتوا دارد. که در نهایت منجر به بهبود رتبه سایت شما توسط ربات ها و موتور های جستجوگر می شود.

  باید اشاره کنیم که برخی اجزای طراحی سایت هم می توانند به سئو سایت شما آسیب برسانند.به منظور بهبود رتبه سایت خود از طراحی های سازگار با سئو در سایت خود استفاده کنید. با توجه به پیچیدگی فرآیند طراحی سایت حتما برای طراحی سایت خود از متخصصین این حوزه کمک بگیرید.

  طراحی سایت خوب نرخ تبدیل را افزایش میدهد

  ابتدا بگوییم که نرخ تبدیل یعنی چه؟ به نسبت خریداران به بازدید کنندگان سایت نرخ تبدیل می گویند. به این معنی که چه نسبتی از بازدید کنندگان سایت اقدام به خرید کرده اند. با استفاده از طراحی سایت خود می توانید بازدیدکنندگان را به مسیر مورد نظر خود هدایت کنید.

  در نتیجه می توانید سیل کاربران را به برگه مورد نظر خود روانه کنید. اگر بتوانید این سیستم را هرمی کنید نتیجه بخش تر می شود. برای مثال ابتدا کاربر را با یک پیشنهاد ویژه جذب کنید،سپس با صفحات خدمات خود اورا تشویق به خرید و یا تماس گرفتن بنمایید.

  همچنین دکمه های سایت را طوری طراحی کنید که کاربر براحتی بتواند آنهارا تشخیص دهد و از آنها استفاده کند.

  طراحی سایت خوب شمارا یک سر وگردن از رقیبا جلو می اندازد

  اگر می خواهید از رقیبان خود پیشی بگیرید و کاربران بیشتری جذب کنید. باید طراحی وب سایت شما از آنها پیشی بگیرد. ویژگی هایی که کسب و کار شمارا از سایرین متمایز می کند مشخص کنید و آنهارا بروی سایت خود به نمایش بگذارید.

  در اینجا شما باید به کاربرانی که قصد خرید دارند بگویی چرا محصولات و یا خدمات شما نسبت به رقبا بهتر است.

  امکان ارتقاء خدمات و رضایت مشتری را افزایش می دهد

  مخاطب می تواند تنها باچک کردن سایت شما از نحوه ی برخورد با مشتری،خدمات و پشتیبانی آگاهی پیدا کند اگر در طراحی سایت خود سرمایه گذاری نکنید. کاربر ها تصور می کنند برای آنها ارزش قائل نیستید و صرفا یک سایت طراحی کرده اید که یک سایت داشته باشید !!!

  طراحی سایت باید بگونه ای باشد که پذیرای مخاطب باشد، و مخاطب احساس کند سایت برای کمک به او طراحی شده است. با یک طراحی سایت زیبا جذاب و بروز به مخاطبان خود در سایت خوش آمد بگویید. توجه به سادگی طراحی فراموش نشود!

  نتیجه گیری

  طراحی سایت می تواند تایین کننده موفقیت و یا شکست یک کسب و کار باشد. بروی قضاوت مردم پیرامون برند شما اثر می گذارد. و معرف شما در فضای آنلاین است. در نتیجه اگر سایتی زیبا و ساده داشته باشید که کار کردن با آن براحتی صورت پذیرد می توانید گامی بزرگ برای کسب وکار خود بردارید.

  در نتیجه فراموش نکنید برای طراحی سایت خوب و حرفه ای نیاز به یک تیم طراح سایت وبلینو خوب و حرفه ای دارید

  طراحی سایت خوب  و حرفه ای با وبلینو

  برای طراحی سایت حرفه ای و کاربردی تجربه طولانی،تخصص،آشنایی با انواع ابزار و بررسی مداوم طراحی های جدید بسیار اهمیت دارد. و مجموع همه ی اینها می شود طراحی سایت با وبلینو متخصصین وبلینو همواره طرح های جدید را دنبال می کنند و از ایده های برترین طراحان جهان در سایت های خود استفاده می کنند .

  وبلینو علاوه بر استفاده از طرح های نو آنها را با سلیقه و تجربه کاربران ایرانی هماهنگ می کند تا علاوه بر طراحی زیبا تجربه کار با سایت برای آنها لذت بخش شود. علاوه بر این وبلینو بدلیل تجربه زیاد طرح هایی با کاربری آسان انجام می دهد تا مخاطب سردر گم نشود.

  اگر قصد طراحی سایت دارید می توانید طراحی سایت خودرا به ما بسپارید.

  اگر هنوز تصمیم نگرفته اید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  برای کار های وبلینو به صفحه نمونه کار ها مراجعه کنید.

  بیشتر بخوانید

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  17 + 20 =