بستن
درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما برای کمک به شما آماده هستند.

افزایش فروش تنها با طراحی سایت خوب امکان پذیر است ؟

فهرست مقاله

  در این مقاله از تیم طراحی وب سایت وبلینو به فاکتورهای افزایش فروش در یک کسب و کار اینترنتی میپردازیم که آیا افزایش فروش تنها با طراحی یک سایت خوب امکان پذیراست؟

  تمام ابعاد زندگی ما در دنیای امروز با سرعت روز افزونی به سمت دیجیتالی شدن پیش میره . کسب و کار افراد مهم ترین بخش زندگی  اونها محسوب میشه که از فرآیند دیجیتالی شدن مستثنی نیست .

  اکثر افرادی که به تازگی قدم درمسیر راه اندازی یک کسب و کار گذاشتند و افرادی که  در این زمینه پرچمدار هستند  برای ماندگاری در بازار رقابتی ، به سمت تجارت الکترونیک و آنلاین حرکت کردند .

  روش های زیادی برای شروع کسب و کارهای اینترنتی  وجود دارد که  معمول ترین  و پر بازده ترین آنها  طراحی یک وب سایت برای شروع کار است .

  افزایش فروش تنها با طراحی سایت خوب امکان پذیر است

   آیا افزایش فروش تنها با طراحی سایت خوب امکان پذیر است ؟

  بر اساس نظرسنجی هایی که انجام شده ،  یک کسب و کار  با ایجاد یک وب سایت کارآمد ، اعتبار  بیشتری کسب کرده و اعتماد بیشتری از مشتریان جلب کرده است که منجر به افزایش فروش هم  شده است .

  زمانی که  یک استارتاپ پروسه برندینگ رو شروع  میکنه قطعا جلب اعتماد مشتریان به  برند یا محصول را هدف اولیه خود قرار میدهد که بعد از این فرآیند  به  صورت خودکار در سراشیبی پیشرفت قرار میگیرد.

  اما مسئله ای که اینجا حائز اهمیت است  این است که  سایتی که  برای کسب و کار خود با هدف برندینگ و افزایش فروش و رضایت مشتریان ، در نظر دارید  باید چه ویژگی هایی داشته  باشد  که  مناسب  و پاسخگوی نیازهای شما باشد .

  در ادامه  این مقاله از تیم طراحی وبسایت و اپلیکیشن موبایل وبلینو  با عنوان ” افزایش فروش تنها با طراحی سایت خوب امکان پذیر است ؟ ” به  بررسی ویژگی های یک سایت مناسب و کارآمد برای راه اندازی یک  استارتاپ موفق یا ادامه  یک تجارت پر بازده ، میپردازیم .

  افزایش فروش با رعایت اصول طراحی سایت 

  قطعا رعایت اصول رایج  در راه اندازی یک سایت و اهمیت به  کارآمدی آن در تمام ابعاد ، افزایش فروش را به  دنبال خواهد داشت .

  وب سایت  اولین درگاهی هست که  مشتریان با دنیای ایده هاو تفاوت های شما آشنا میشوند ، پس  بهترن مکان برای معرفی برند و خدمات و محصولات  شماست .

  این مسئله بسیار حائز اهمیت هست که سایت شما از کیفیت بالا و جذابیت بصری برخوردار باشد تا گیرایی لازم برای جذب اعتماد مشتری را داشته  باشد .

  در ادامه  مقاله  قصد داریم  شما را با نحوه افزایش فروش از طریق ایجاد یک سایت حرفه ای و اصولی آشنا کنیم که  بدانید چطور میتوانید  فروش خود را به  مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

  اولین مزیتی که  یک  سایت برای کسب و کار شما دارد این است که  از ابعاد زمان و مکان فراتر رفته  و بستری برای ارائه  ساده تر خدمات و محصولات  شما  برای مشتری فراهم میکند .

  در نظر داشته  باشید که  طراحی یک سایت حرفه ای به تجربه بالا و استفاده  از متدهای روز  نیاز دارد  تا مشتریان را بعد از جذب در سایت شما نگه دارد و در نهایت یک کاربر یا مشتری بالقوه  را به  یک خریدار تبدیل کند ، پس افزایش نرخ تبدیل یکس از ویژگی های سایت کارآمد برای  شماست.

  اگر در ادامه مقاله به این نتیجه رسیدید که به ایجاد یک سایت حرفه ای برای ادامه  مسیر درخشان  خودتان نیاز دارید ، میتوانید طراحی وب با وبلینو را تجربه کنید .

  وبلینو تیم با سالها تجربه در طراحی وب سایت و اپلیکیشن های موبایل و ارائه خدمات سرور و هاست و طراحی رابط کاربری ،  مفتخر به همکاری با شماست .

  افزایش فروش تنها با طراحی سایت خوب امکان پذیر است

   

  در ادامه  به  بررسی فاکتورهایی که  با طراحی یک سایت در افزایش فروش موثر هستند میپردازیم.

   عوامل موثر در افزایش فروش با طراحی یک سایت 

  مواردی وجود دارند که  حین طراحی یک سایت از الزامات محسوب میشوند و قطعا با رعایت اونها یک سایت  با کیفیت خواهید داشت که  افزایش بازدید و افزایش فروش و رضایت مشتری را به دنبال خواهد داشت. از جمله  این موارد عبارتند از  :

  • سایت ریسپانسیو
  • سایت طراحی شده براساس رابط کاربری
  • سرعت بالای سایت
  • امتیاز بالای سئوی سایت
  • افزایش بازدید وب سایت
  • جذابیت بصری بالا
  •  سازگاری سایت با انواع مرورگرها

  در میان موارد ذکر شده ” افزایش بازدید وب سایت ”  به  طور صد درصدی به  طراحی یک سایت مربوط نمیشود بلکه  در حوزه  پشتیبانی و حرفه ی ” گول ادوردز ” قرار میگیرد .

  شما میتوانید بعد از راه اندازی سایت مورد نظر خود ، برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان و همچنین شناسایی سایت خود به  موتورهای جستجوگر گوگل به عنوان یک سایت برتر و قرار گرفتند در صفحه نخست بازدید ، از ” گوگل ادرز” کمک بگیرید .

  وبلینو تیم  علاوه  بر ارائه خدمات مذکور ، در حوزه پشتیبانی بازدید سایت هم فعالیت دارد و آماده همکاری با دوستانی که تمایل به بهبود وضعیت سایت و افزایش ترافیک بازدید دارند ، میباشد .

  علاوه بر موارد بالا که در افزایش بازدید و در نتیجه  افزایش فروش در سایت شما موثر هستند مواردی هم  وجود دارند که  اعتبار سایت  شما را چه در گوگل چه در ذهن مشتری بالا میبرند . هر وب سایتی براساس زمینه فعالیت خود میتواند برای افزایش رضایت و اعتماد مشتریان خودش  پیشنهادات زیر را در نظر بگیرد .

   

  •  در انتخاب نام دامنه ی (Domain) وب سایت خود دقت نمایید و توجه داشته باشید که این نام دارای نفوذ بالایی در کسب و کار اینترنتی می باشد.
  • در ارتباط با مشتریان خود از آدرس پست الکترونیک با نام دامنه خود استفاده نمائید.
  •  در وب سایت خود اطلاعاتی مانند: شماره تلفن ، ساعت کار، آدرس پستی شرکت ، آدرس پست الکترونیک شرکت و آدرس پست الکترونیک شخصی خود را درج نمایید.
  •  لینکهایی جهت برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با خود (شرکت) را روی وب سایت قراردهید.
  •  اگر در وب سایت خود فروش الکترونیک دارید ، وب سایت شما باید دارای سیستم خرید قابل اطمینانی باشد مانند نماد اعتماد الکترونیکی و مشتریان شما کاملا در این زمینه آگاه شوند.
  •  اطلاعات و مندرجات وب سایت خود را به روز کنید.
  • مکان تماس شخصی را در وب سایت خود فراهم نمائید.
  •  از جسته و گریخته بودن مطالب و تعدد صفحات پرهیز کنید.
  •  برای قالب وب سایت خود طرحی متناسب با کسب و کار خود و همچنین سلیقه بازدید کنندگانتان انتخاب نمائید.
  •  صفحات وب سایت شما باید بسرعت Download شوند.
  •  امکان ارسال پیشنهادات و نظرات بازدید کنندگانتان را فراهم کنید.
  •  امکان تبادل لینک و ارتباط با وب سایتهای دیگر را پیش بینی کنید.
  •  ارائه خدمات گارانتی و پشتیبانی ( در صورتیکه از طریق وب سایت خود خدمات یا محصولاتی را بفروش می رسانید ) را فراموش نکنید.

  افزایش فروش تنها با طراحی سایت خوب امکان پذیر است

  دوستان عزیز ، علاوه بر راه اندازی سایت با رعایت تمام اصول مورد نیاز و اشراف بر حوزه  بازاریابی و فروش آنلاین و راهکار های مشتری مداری و ایجاد رضایتمندی ، قطعا نیاز هست که  شما مرتبا اطلاعات خود را به روز کنید و  از جدید ترین روش ها  برای پیشرفت حوزه کاری خودتان  استفاده کنید .

  وبلینو تیم مفتخر است با ارائه  مقالات آموزشی  شما را  در ارتقاء اطلاعات مفید یاری کند . میتوانید از مقالات دیگر ما استفاده کنید . همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله ” اولین قدم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی ”  را از تیم طراحی وب سایت وبلینو مطالعه نمایید .

  بیشتر بخوانید …

  مخزن وردپرس منبع مناسبی برای دریافت انواع قالب ها و پلاگین های مورد نیاز  برای سایت شماست . برای راه اندازی یک سایت وردپرسی یا اختصاصی میتوانید از متخصصین و مشاورین وبلینو تیم راهنمایی بگیرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پنج + هفده =