بستن
درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما برای کمک به شما آماده هستند.

طراحی سایت شخصی، برای خود یک رزومه آنلاین داشته باشید

فهرست مقاله

  امروزه هرکس به دنبال هرچیز باشد ابتدا در محیط آنلاین به دنبال آن می گردد. حتی اگر در جستجوی یک شخص باشد. پس یک معرفی حرفه ای می تواند در نگاه اول تاثیر بسزایی بر روی افراد بگذارد. اینجاست که اهمیت طراحی سایت شخصی بسیار زیاد می شود. در این مقاله تیم طراحی سایت وبلینو به بررسی نکات مهم و ضرورت های طراحی سایت شخصی می پردازد.

  یکی از راه های قدیمی برای شروع همکاری در هر سطحی ارسال رزومه می باشد. هر چند استفاده از رزومه برای معرفی خود و مهارت ها روش مناسبی است اما محدودیت ها و مشکلات زیادی دارد. یکی از مهم ترین این مشکلات محدودیت در نمایش تخصص و نمونه کار ها می باشد. که شاید بتواند به راحتی شمارا متمایز کند.

  طراحی سایت شخصی

  طراحی سایت شخصی :برای کار

  تصور کنید قصد ارائه محصول یا نمونه کار یا تخصصی خود در قالب تصاویر یاز مراحل انجام کار و یا مدارک تخصصی خودرا دارید. و یا می خواهید با استفاده از ویدیو خودتان را معرفی نمایید. و یا بخواهید نمونه برنامه ها و محصولات و یا کار های شخصیتان را ارائه دهید. چه محیطی بهتر از یک وب سایت می تواند این معرفی را انجام دهد ؟

  با طراحی سایت شخصی شما می توانید به بهترین نحو و با استفاده از ابزار قدرتمند توانایی ها مهارت ها و پتانسیل های خود را به نمایش بگذاریدو همچنین با طراحی سایت شخصی می توانید تمامی اکانت های شبکه های اجتماعی خود مانند یوتیوب ، لینکدین ، گیت هاب و یا سایر شبکه های حرفه ای و یا عمومی خودرا به نمایش قرار دهید و یک کلکسیون آنلاین کامل داشته باشید که حتی وقتی خوابید معرف شما باشد.

  علاوه بر این می توانید سوابق کاری خودرا در یک محیط گرافیکی زیبا و با دقت به نمایش بگذارید و توضیحات حرفه ای کاری خودرا بصورت آموزش های کوتاه در اختیار دیگران قرار دهید .حتی می توانید همان رزومه خودرا در اختیار افراد برای دانلود قرار دهید و یا به زبان های مختلف و در سطح بین المللی توانایی های خودرا ارائه دهید.

  طراحی سایت شخصی : برای تحصیل

  یکی دیگر از کاربرد های سایت شخصی ارائه سابقه تحصیلی شما برای نمایش به دانشگاه های خارج و داخل کشور و نمایش سوابق درخشان و پژوهش ها و تحقیقات شما در آزمایشگاه و زمینه های فعالیتی شماست. تصور کنید با جستجوی نام شما در گوگل وب سایت شخصی شما و تصویرتان اولین لینک موجود باشد. و بلافاصله بعد از ورود به سایت مخاطب یک کلکسیون کامل از مهارت ها سوابق و دانش شما را مشاهده کند.

  طراحی سایت شخصی

  برند سازی

  ماهیت برخی کسب وکار ها مبتنی به فرد است. به این معنا که کار شما به اسمتان شناخته می شود . برای مثال یک بازیگر و یا یک مشاور درسی را تصور کنید. اساسا در نگاه اول یک فیلم با بازیگرانش ارزیابی می شود . و یا یک موسسه مشاوره با نام مشاوران برتر خود شناسایی می شود . پس اگر می خواهید نامتان برند کاریتان باشد بدون شک نیاز به طراحی سایت شخصی دارید.

  کار دنبالت می گرده

  بسیاری افراد هستند که دارای تخصص خاص هستند و صاحب کسب وکار نیستند . اینگونه افراد نمی توانند سایتی برای کسب و کار داشته باشند چرا که برند کارشان خودشان هستندو پس باید سایتی برای معرفی خودشان داشته باشند. در اینصورت خواهد بود که هرکس به دنبالشان بگردد خیلی زود آنهارا خواهد یافت. اگر محتوای سایت مرتبط با تخصص افراد باشد که چه بهتر در این صورت با جستجو پیرامون تخصص نام شما اول می آید.

  طراحی سایت شخصی با وبلینو

  اگر بدنبال ارائه تصویر حرفه ای از کارتان هستید و می خواهید در اولین نگاه مخاطب را برای همکاری با شما اقناع کنید. کار طراحی سایت خود را به حرفه ای ها بسپارید. وبلینو با سالها تجربه در طراحی سایت بصورت حرفه ای آماده ارائه خدمات طراحی سایت به شما می باشد. تا باخیال راحت و در محیطی منحصر بفرد اقدام به معرفی خود بنمایید و گوی رقابت را از رقیبان بقاپید. برای مشاهده طراحی سایت های وبلینو به صفحه نمونه کار های ما مراجعه کنید

  اگر هنوز در تصمیم خود تردید داردی برای کسب اطلاعات بیشتر و در یافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

   

   

   

   

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  4 × 1 =