بستن
درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما برای کمک به شما آماده هستند.

خدمات طراحی سایت در 2021 شامل کدام موارد است ؟

فهرست مقاله

  بسیاری از مشتریان از نوع و تنوع خدمات  در حوزه طراحی وب سایت آگاهی ندارند .  خدمات طراحی سایت تنها به کد نویسی و بحث گرافیک و طراحی ظاهری سایت  محدود نمی شود .

  از زمان شروع پروژه طراحی سایت توسط یک شرکت برنامه نویسی تا تحویل 100 درصدی سایت به مشتری مراحل متعددی انجام میشود که ارائه خدمات طراحی سایت  در مدت تعیین شده ای بعد از تحویل سایت به مشتری ادامه دارد .

  از جمله ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب این است که تا مدت تعیین شده در قرار داد ، سایت مشتری را پشتیبانی کند.

  تیم طراحی وب سایت و اپلیکیشن وبلینو ، به عنوان یکی از شرکت های موفق در اجرای پروژه های طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل و ارائه خدمات سرور و هاست  در حال فعالیت است .

  در این مقاله با عنوان “خدمات طراحی سایت شامل کدام موارد است ؟ ” سعی دارد شما را با تمام خدمات طراحی سایت که یک شرکت برنامه نویسی، متعهد به اجرای انها در قبال مشتری است ، آشنا نماید . تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .

  خدمات طراحی سایت

  هدف مشتری از طراحی سایت برای تعیین نوع وب سایت

  خدمات طراحی سایت شامل موارد مشخص و تعیین شده ای است که مشتریان باید از آن آگاه باشند تا خدمات صحیح و کاملی را از شرکت برنامه نویسی که به عنوان مجری کار انتخاب کردند، دریافت کنند .

  اولین قدم برای تمام مشاغلی که  تصمیم گرفتند حوزه فعالیت خود را در فضای اینترنت گسترش دهند ،باید هدف مشخصی از طراحی سایت داشته باشند و یک شناخت نسبی از مراحل انجام پروژه داشته باشند .

  بسته به نوع وب سایت : شرکتی ، فروشگاهی ، خبری ، خدماتی و … متدهای متفاوتی برای طراحی آن در نظر گرفته میشود و هر سایت شامل امکانات متفاوتی خواهد بود .

  زمانیکه  هدف مشتری از داشتن یک  وب سایت مشخص باشد ،  یک تیم برنامه نویسی به سادگی  میتواند در تعیین نوع وب سایت و انتخاب روش مناسب برای اجرای پروژه ، سریعا تصمیم گیری کند و یک سایت با کیفیت  به مشتری تحویل دهد .

  خدمات طراحی سایت

   ارائه یک پروپوزال برای طراحی وب سایت به مشتری

  معمولا اصول کار در شرکت های برنامه نویسی و ارائه خدمات طراحی سایت به این صورت است که ،  طی جلساتی که  با مشتریان برگزار می شود ، همان طور که در بخش قبلی مقاله ذکر شد ، ابتدا هدف از راه اندازی سایت توسط مشتری تعیین و نوع  وب سایت مورد اجرا  هم تعیین می شود.

  بعد از آن نوبت به  جلسات  داخلی افراد تیم  برنامه نویسی است که برای مطرح  کردن ایده ها و ارائه طرح های پیشنهادی بر اساس امکانات و ویژگی های مورد نظر مشتری برگزار می شود .

  سپس از میان موارد پیشنهادی برای دامنه و طرح گرافیکی سایت ، پروپوزال مورد تایید مشتری  از نظر بازه زمانی و هزینه  ارزیابی شده و در صورت  پذیرش مشتری در دستور کار تیم برنامه نویسی قرار می گیرد .

  خدمات طراحی سایت

  طراحی ساختار بصری سایت و تعیین محتوا

  بعد از تایید پروپوزال پیشنهادی توسط مشتری ،  و قبول هزینه  از سوی مشتری ، باید طراحی صفحات وب سایت از نظر زیبایی ظاهری و  تعیین محتوای مناسب ، در برنامه کار تیم برنامه نویسی قرار می گیرد و مراحل بعدی ارائه خدمات طراحی سایت شروع می شود .

  ویژگی های ظاهری سایت شامل : رنگ اصلی صفحات ، رنگ های جانبی و مکمل زمینه ، نوع و اندازه فونت  و تصاویر و .. می شود .

  محتوا نیز شامل نوع ادبیات و موضوعات مورد نیاز حوزه کسب و کار مشتری و  نحوه قرار گیری آنها در صفحات وب سایت علی الخصوص صفحه نخست سایت می شود .

  ولی خدمات طراحی سایت به اینجا منتهی نمی شود  و با وبلینو تیم در ادامه مقاله همراه باشید تا توضیحات مراحل بعدی با جزئیات بیان  شود .

  طراحی گرافیکی صفحات وب سایت

  پیش نیاز این مرحله دقیقا اجرای مراحل قبلی کار است . به طوری که بسته به هدف راه اندازی یک سایت و نوع وب سایت ،امکانات و حتی سلیقه مدنظر مشتری  و نوع محتوا و ..  طراحی صفحات سایت بر عهده تیم طراحان گرافیک یک شرکت برنامه نویسی قرار می گیرد .

  این تیم براساس  رابط و تجربه کاربری UI و UX کار روی پروژه را شروع می کند . حاصل نهایی کار تیم گرافیک شرکت به صورت یک فایل در اختیار کارفرما قرار می گیرد و پس از تایید یا نیاز به ایجاد تغییرات مجدد در اختیار تیم طراحان گرافیک جهت ویرایش قرار می گیرد .

  شروع کدنویسی سایت بر اساس اصول سئو

  در این  مرحله از خدمات طراحی سایت ، بعد از تایید طرح گرافیکی سایت توسط کارفرما ، باید این  طرح با کدنویسی به مورد اجرا  درآید . بسیار مهم و ضروری هست که  کدنویسی با رعایت اصول سئو صورت بگیرد .

  سئو  در مطرح  شدن سایت و کسب امتیاز بالا در رتبه بندی موتورهای جستجو ، فاکتور بسیار مهمی هست .

  مرحله کدنویسی ساختار سایت ، شامل سه گام مهم به ترتیب زیر است :

  • استفاده  ار تگ های HTML به صورت استاندارد و استفاده  از CSS , JS ,و بوت استرپ و برنامه های کابردی مورد نیاز دیگر ، برای ایجاد یک  سایت حرفه ای
  •  طراحی ریسپانسیو جهت سازگاری  سایت با تمام نمایشگرها با ابعاد مختلف
  • رعایت متدها و تکنیک های فنی در کدنویسی، برای افزایش سرعت بارگذاری سایت که  نقش بسزایی در بالا بردن امتیاز سئو و بهینه سازی سایت دارد .

  تست وب سایت

  در این مرحله  از خدمات طراحی سایت ، تقریبا بخش های اصلی پروه به اتمام رسیده و بایدبخش های مختلف وب سایت مورد بررسی قرار گیرد و برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی تست شود  و در صورت نیاز کدهای مربوطه اصلاح شود .

  بعد از تست سایت ، مجدد باید پروه مورد تایید کارفرما قرار بگیرد .

  قرار دادن وب سایت بر روی هاست و دامنه اصلی

  بعد از اینکه سایت طراحی شده  مورد تایید کارفرما قرار گرفت ، مرحله نهایی در ارائه خدمات طراحی سایت ، سایت  باید روی هاست و دامنه اصلی قرار بگیرد.  ایجا پروژه اماده تحویا به  مشتری است .

  یک شرکت برنامه نویسی موظف است  طی برگزاری جلسات حضوری با کارفرما ، نحوه کار با پنل مدیریتی و ویرایش های مورد نیاز در محتوای سایت ، را آموزش دهد  یا یک ویدئوی آموزشی کامل  برای تمام بخش های سایت در ختیار مشتری قرار دهد .

  تیم طراحی وب سایت و اپلیکیشن وبلینو با سالها تجربه و ارائه پروژه های موفق در این  حوزه ، آماده  همکاری با شما دوستان عزیز می باشد .

  وبلینو تیم  با ارائه خدماتی از جمله : طراحی وب سایت های وردپرسی و اختصاصی و نرم افزارهای موبایل ، طراحی رابط کاربری UI و UX ، ارائه خدمات هاست و سرور  و پشتیبانی از تبلیغات گوگل ادزورد مفتخر است در این زمینه موفق عمل کرده است .

  میتوانید توضیحات بیشتر در رابطه با انواع خدمات تیم  وبلینو را در صفحه اصلی در بخش خدمات مشاهده کنید ، همچنین  با دیدن نمونه کار های ما و ارائه نظرات خود مارا در بهبود هر چه بیشتر خدمات طراحی سایت یاری کنید .. امید است مقاله فوق مورد رضایت  شما قرار گرفته باشد .

   

  بیشتر بخوانید …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ده + 19 =