پرش لینک ها

WEBLINO HOME

وبلینو

ما در وبلینو در کنار شما هستیم که کسب و کار خودتون رشد بدید ، درامد و بازدهی کسب و کار خودتون را بیشتر کنید ، مخاطبان و مشتریان جدید را پیدا کنید.

home-pg (1)

خدمات

طراحی سایت سریع

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت آموزشی

طراحی لندینگ

طراحی سایت اختصاصی

نیازسنجی

نیازسنجی امکانات و ویژگی های وب سایت مورد نظر از مهم ترین بخش های طراحی وب سایت می باشد. وبلینو در یک جلسه مشاوره، کامل بر اساس ویژگی ها و امکانات مورد نظر شما، پیشنهادات و پلن های اجرایی را در اختیار شما قرار میدهد.

زمان بندی پروژه

بعد از جلسه نیازسنجی و تکمیل بریف طراحی وب سایت پرورسه طراحی وب سایت آغاز می شود و بر اساس نوع قالب و امکانات مورد نظر زمان بندی پروژه براورد می گردد.

نحوه کار وبلینو

ارسال بریف

وبلینو با اشتراک گذاری فایل بریف مرتبط با پروژه شما تمامی اطلاعات و نیازهایی که برای طراحی سایت مورد نیاز می باشد از شما دریافت میکند و طراحی سایت را بر اساس اطلاعات ارسالی انجام می شود.

آموزش

پس از اتمام پرورسه طراحی وب سایت و تایید وب سایت توسط شما، یک ویدیو کامل از تمامی امکانات وب سایت به همراه جزییات برای شما آماده می شود و در اختیار شما قرار میگیرد.

انتخاب طرح و قالب

برای داشتن وب سایت زیبا و کاربردی نیاز به قالبی زیبا و کاربرپسند داریم در این مرحله وبلینو با ارسال قالب های کاربردی و زیبا و تست شده، شما را در انتخاب قالب و ظاهر وب سایت همراهی می نماید.

تحویل مرحله به مرحله

پرورسه اجرا و تحویل وب سایت در وبلینو مرحله به مرحله و اجایل می باشد، در ابتدا ما تمامی موارد و تسک های پرورژه در ترلو اضافه میکنیم و موارد بعد از انجام برای شما ارسال می شود.

ویژگی های وبلینو

تمامیت

با اصالت ثبات و راستی عمل میکنیم

کیفیت

ارائه کار با کیفیتی بالا و متفاوت از همه جا

احترام

توجه به خواسته های شما و یادگیری متقابل

پشتیبانی

در هر قدم در کنار شما هستیم

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

بلاگ وبلینو